Contact met het programmateam

Binnen Netwerk Mediawijsheid is het programmateam verantwoordelijk voor de uitvoering van de activiteiten van het programma. Het programmateam faciliteert de netwerkpartners en biedt hen de mogelijkheid voor inhoudelijke bijdragen en deelname aan netwerkbijeenkomsten, expertsessies, onderzoeken, campagnes, websites, tools, modellen en stimuleringsregelingen.

Hieronder staat een overzicht van contactmogelijkheden.

Algemene vragen

Heeft u een algemene vraag over Netwerk Mediawijsheid, het netwerk of de website Mediawijzer.net? Neem dan contact op met het programmateam via info@mediawijzer.net.

Contact met de redactie

Bijdragen voor op de website en vragen over de online content zijn te sturen naar: redactie@mediawijzer.net.

Pers

Bekijk hier de perspagina.

Contactgegevens per medewerker

Bekijk hieronder de contactgegevens per medewerker van het programmateam.

Mary Berkhout-Nio Programmadirecteur
mary.berkhout@mediawijzer.net
@MaryBerkhout

Aniek Breevoort – Projectleider MediaMasters
aniek.breevoort@mediawijzer.net

Micky Devente – Manager online
micky.devente@mediawijzer.net
@MickyDevente

Mimi van Dun – Programmamanager communicatie
mimi.vandun@mediawijzer.net
035 677 3859
Projectleiding: BeeReal | Week van de Mediawijsheid

Anne Everloo – Communicatiemedewerker campagnes
anne.everloo@mediawijzer.net
Week van de Mediawijsheid | Media Ukkie Dagen | MediaMasters

Sarah Hijmans – Inhoudelijk producent en eindredacteur MediaMasters (verlof)
sarah.hijmans@mediawijzer.net

Merel Gilsing – Inhoudelijk producent en eindredacteur MediaMasters (ad interim)
merel.gilsing@mediawijzer.net

Floortje Jansen – Relatiemanager Netwerk Mediawijsheid
floortje.jansen@mediawijzer.net

Saskia Kuijl – Webredacteur
saskia.kuijl@mediawijzer.net
@saskiakuijl
Mediawijzer.net | HoeZoMediawijs.nl | Mediawijsheid.nl

Babette van der Sluis Webredacteur
babette.vandersluis@mediawijzer.net
Mediawijzer.net | HoeZoMediawijs.nl | Mediawijsheid.nl

Claire Zandvliet – Communicatiemedewerker campagnes
claire.zandvliet@mediawijzer.net
Week van de Mediawijsheid | Media Ukkie Dagen | MediaMasters

Lotte van Aerle – Projectmanager (extern)
lotte.van.aerle@mediawijzer.net

Gemma Steeman Sr. (web)redacteur (extern)
gemma.steeman@mediawijzer.net
@gmmstmn

Peter Wiegman – Projectleider onderzoek (extern)
peter.wiegman@mediawijzer.net

Merel Willebrands – Ondersteuning webredactie (extern)
merel.willebrands@mediawijzer.net

Adres & bereikbaarheid

Het programmateam van Netwerk Mediawijsheid is gevestigd in het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid te Hilversum.

Postadres

Netwerk Mediawijsheid
Postbus 1060
1200 BB Hilversum

Bezoekadres

Beeld en Geluid
Media Parkboulevard 1
1217 WE Hilversum

Routebeschrijving per auto

Beeld en Geluid ligt op het Media Park in Hilversum en beschikt over een eigen parkeergarage. Volg de borden “P Beeld en Geluid”.

Routebeschrijving per openbaar vervoer

Beeld en Geluid ligt op loopafstand van NS-station Hilversum Media Park. Het kleurrijke gebouw is al van grote afstand te zien. Neem bus 107 vanaf NS-station Hilversum of vanaf NS-station Naarden-Bussum, deze stopt voor de deur van Beeld en Geluid.