Contact met het programmateam

Binnen Netwerk Mediawijsheid is het programmateam verantwoordelijk voor de uitvoering van de activiteiten van het programma. Hieronder staat een overzicht van contactmogelijkheden.

Algemene vragen

Heeft u een algemene vraag over Netwerk Mediawijsheid, het netwerk of de website Mediawijzer.net? Neem dan contact op met het programmateam via info@mediawijzer.net.

Infopunt voor netwerkpartners

Het infopunt is er om netwerkpartners wegwijs te maken binnen Netwerk Mediawijsheid. Via het infopunt helpt het programmateam je organisatie op weg door je te verwijzen naar de juiste informatie en andere netwerkpartners. Wil je weten waar je handige tools, informatie over campagnes of kennis over een mediawijs onderwerp vindt? Zoek je verbinding met andere netwerkpartners? Of wil je weten hoe jouw organisatie kan bijdragen aan de verankering van mediawijsheid in praktijk en beleid? Mail je vraag naar het infopunt: info@mediawijzer.net.

Contact met de redactie

Bijdragen voor op de websites en vragen over de online content zijn te sturen naar: redactie@mediawijzer.net.

Pers

Bekijk hier de perspagina.

Contactgegevens per medewerker

Bekijk hieronder de contactgegevens per medewerker van het programmateam.

Mary Berkhout-Nio - Programmadirecteur
mary.berkhout@mediawijzer.net
@MaryBerkhout

Aniek Breevoort - Productmanager
aniek.breevoort@mediawijzer.net

Tommy de Bruijn - Webredacteur
tommy.debruijn@mediawijzer.net
Mediawijzer.net | HoeZoMediawijs.nl | Mediawijsheid.nl

Micky Devente - Manager online
micky.devente@mediawijzer.net
@MickyDevente

Mimi van Dun - Programmamanager communicatie
mimi.vandun@mediawijzer.net
Projectleiding: BeeReal | Week van de Mediawijsheid

Anne Everloo - Communicatiespecialist
anne.everloo@mediawijzer.net
Week van de Mediawijsheid | Media Ukkie Dagen | MediaMasters

Sarah Hijmans - Inhoudelijk producent en eindredacteur MediaMasters
sarah.hijmans@mediawijzer.net

Floortje Jansen - Relatiemanager Netwerk Mediawijsheid
floortje.jansen@mediawijzer.net

Babette van der Sluis Webredacteur
babette.vandersluis@mediawijzer.net
Mediawijzer.net | HoeZoMediawijs.nl | Mediawijsheid.nl

Corné Suijs - Privacy officer
csuijs@beeldengeluid.nl

Lotte van Aerle - Projectmanager (extern)
lotte.van.aerle@mediawijzer.net

Geert van der Veen - Webredacteur
geert.vanderveen@mediawijzer.net
Mediawijzer.net | HoeZoMediawijs.nl | Mediawijsheid.nl

Peter Wiegman - Secretaris Wetenschappelijke Raad Mediawijsheid (extern)
peter.wiegman@mediawijzer.net

Martijn Bon - Stagiair communicatie & productie
martijn.bon@mediawijzer.net

Merveille Gomes - Stagiair communicatie & productie
merveille.gomes@mediawijzer.net

Myrthe Meijnaar - Stagiair communicatie & productie
myrthe.meijnaar@mediawijzer.net

Adres & bereikbaarheid

Het programmateam van Netwerk Mediawijsheid is gevestigd in het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid te Hilversum.

Postadres

Netwerk Mediawijsheid
Postbus 1060
1200 BB Hilversum

Bezoekadres

Beeld en Geluid
Media Parkboulevard 1
1217 WE Hilversum

Routebeschrijving per auto

Beeld en Geluid ligt op het Media Park in Hilversum en beschikt over een eigen parkeergarage. Volg de borden “P Beeld en Geluid”.

Routebeschrijving per openbaar vervoer

Beeld en Geluid ligt op loopafstand van NS-station Hilversum Media Park. Het kleurrijke gebouw is al van grote afstand te zien. Neem bus 107 vanaf NS-station Hilversum of vanaf NS-station Naarden-Bussum, deze stopt voor de deur van Beeld en Geluid.