Contact met het programmateam

Binnen Netwerk Mediawijsheid is het programmateam verantwoordelijk voor de uitvoering van de activiteiten van het programma. Hieronder staat een overzicht van contactmogelijkheden.

Algemene vragen

Heeft u een algemene vraag over Netwerk Mediawijsheid, het netwerk of de website Mediawijzer.net? Neem dan contact op met het programmateam via info@mediawijzer.net.

Steunpunt voor netwerkpartners

Het steunpunt is er om netwerkpartners wegwijs te maken binnen Netwerk Mediawijsheid. Via het steunpunt helpt het programmateam je organisatie op weg door je te verwijzen naar de juiste informatie en andere netwerkpartners. Wil je weten waar je handige tools, informatie over campagnes of kennis over een mediawijs onderwerp vindt? Zoek je verbinding met andere netwerkpartners? Of wil je weten hoe jouw organisatie kan bijdragen aan de verankering van mediawijsheid in praktijk en beleid? Mail je vraag naar het steunpunt: info@mediawijzer.net.

Contact met de redactie

Bijdragen voor op de websites en vragen over de online content zijn te sturen naar: redactie@mediawijzer.net.

Pers

Bekijk hier de perspagina.

Contactgegevens per medewerker

Bekijk hieronder de contactgegevens per medewerker van het programmateam.

Mary Berkhout-Nio Programmadirecteur
mary.berkhout@mediawijzer.net
@MaryBerkhout

Aniek Breevoort – Projectleider MediaMasters
aniek.breevoort@mediawijzer.net

Tommy de Bruijn – Webredacteur
tommy.debruijn@mediawijzer.net
Mediawijzer.net | HoeZoMediawijs.nl | Mediawijsheid.nl

Micky Devente – Manager online
micky.devente@mediawijzer.net
@MickyDevente

Mine Direnc Communicatie/Productie Stagiaire
mine.direnc@mediawijzer.net

Mimi van Dun – Programmamanager communicatie
mimi.vandun@mediawijzer.net
035 677 3859
Projectleiding: BeeReal | Week van de Mediawijsheid

Anne Everloo – Communicatiemedewerker campagnes
anne.everloo@mediawijzer.net
Week van de Mediawijsheid | Media Ukkie Dagen | MediaMasters

Sarah Hijmans – Inhoudelijk producent en eindredacteur MediaMasters
sarah.hijmans@mediawijzer.net

Merel Gilsing – Projectleider Ouder en Kind Media-Quiz
merel.gilsing@mediawijzer.net

Floortje Jansen – Relatiemanager Netwerk Mediawijsheid
floortje.jansen@mediawijzer.net

Saskia Kuijl – Webredacteur
saskia.kuijl@mediawijzer.net
@saskiakuijl
Mediawijzer.net | HoeZoMediawijs.nl | Mediawijsheid.nl

Armando de Man – Stagiair Webredactie
armando.deman@mediawijzer.net

Babette van der Sluis Webredacteur
babette.vandersluis@mediawijzer.net
Mediawijzer.net | HoeZoMediawijs.nl | Mediawijsheid.nl

Corné Suijs – Privacy officer
csuijs@beeldengeluid.nl

Harm van der Weide Communicatie/Productie Stagiair
harm.vanderweide@mediawijzer.net

Lotte van Aerle – Projectmanager (extern)
lotte.van.aerle@mediawijzer.net

Gemma Steeman Sr. (web)redacteur (extern)
gemma.steeman@mediawijzer.net
@gmmstmn

Peter WiegmanSecretaris Wetenschappelijke Raad Mediawijsheid (extern)
peter.wiegman@mediawijzer.net

Adres & bereikbaarheid

Het programmateam van Netwerk Mediawijsheid is gevestigd in het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid te Hilversum.

Postadres

Netwerk Mediawijsheid
Postbus 1060
1200 BB Hilversum

Bezoekadres

Beeld en Geluid
Media Parkboulevard 1
1217 WE Hilversum

Routebeschrijving per auto

Beeld en Geluid ligt op het Media Park in Hilversum en beschikt over een eigen parkeergarage. Volg de borden “P Beeld en Geluid”.

Routebeschrijving per openbaar vervoer

Beeld en Geluid ligt op loopafstand van NS-station Hilversum Media Park. Het kleurrijke gebouw is al van grote afstand te zien. Neem bus 107 vanaf NS-station Hilversum of vanaf NS-station Naarden-Bussum, deze stopt voor de deur van Beeld en Geluid.