iPicto app ondersteunt communicatie voor mensen met beperking
Dossiers: Mediawijs met een beperkingOm de communicatie met mensen met een (verstandelijke) beperking te ondersteunen en te verduidelijken is er nu de app iPicto voor iPhone, iPad en iPod Touch. Er is een gratis en een betaalde versie beschikbaar in de Apple's App store.
iPicto maakt het makkelijk
De pictogrammen en visualisaties in iPicto zijn snel op te zoeken aan de hand van de verschillende categorieën. Met de app zorgt ervoor dat u een persoon iets snel kunt leren begrijpen zonder dat u er veel energie in hoeft te stoppen.
Lite versie
De lite versie van iPicto is gratis, maar heeft per categorie tien pictogrammen. De betaalde versie maakt gebruik van een grote database van meer dan 4.000 picto's en visualisaties, gerubriceerd in 37 categorieën.
Labels
For English, please click here
Mediawijzer.net is hét online loket voor iedereen die (professioneel) te maken heeft met of meer wil weten over mediawijsheid. Mediawijzer.net is opgezet door het Mediawijsheid Expertisecentrum, op initiatief van de ministeries van OCW en Jeugd en Gezin. In de dossiers vindt u de informatie overzichtelijk op thema gerangschikt.
Blijf op de hoogte
Agenda
Projecten van partners
Word ook partner
Inmiddels hebben meer dan 800 organisaties zich aangesloten bij Mediawijzer.net. Wilt u ook netwerkpartner worden?




